Sporcu Seçmeleri

Şampiyonlar Burada Yetişiyor! Sen de Bize Katıl!

 
Yalıkavak Yelken Kulübü her sene Nisan ayında gerçekleştirdiği sporcu seçme programı ile, altyapısına yeni sporcularını eklemektedir. Temel Yelken Eğitimi Programı ardından, katılımcılar arasından yeni altyapı takımı oluşturulmakta ve Mayıs ayından itibaren onlara yelken branşında sportif bir kariyer sunmak için antrenman programları yıl boyunca devam ettirilmektedir.
Çocuk ve gençlerimizin akademik hayatlarının paralelinde, sporculuk kariyerlerinin onlara kattığı artıların bilincinde hareket ederek; özellikle Bodrum’lu çocuklarımız ve geleceğimiz için fırsat eşitliği yaratmaktayız. 
 
Hedefimiz; küçük yaşta yelken sporu ile tanıştırdığımız altyapı sporcularımızın hayatına, milli takımlar yoluna uzanan bir başarı hikayesi katmak ve sporculuk hayatının verdiği artılarla geleceğimize; sorumluluk bilinci gelişmiş, çalışkan, etik değerlere bağlı, analitik düşünebilen, doğayı koruma bilinci ile hareket eden, kendine ve çevresine artı değer katabilecek gençlerin yetişmesinde katkıda bulunmaktır. 

Program

Nisan Ayı Ara Tatili

 
Hafta içi 5 gün
 
10.00 – 13.00 saatleri arasında Temel Eğitim Programı ve Nisan ayı boyunca devam eden haftasonu günleri 10.00 – 13.00 saatleri arasında 

GÜNLÜK PROGRAM

10:00 - 10:30 Toplanma ve seans hazırlığı
10:30 - 12:30 Yelken seansı
12:30 - 13:00 Geribildirim ve toplanma

KAYIT İŞLEMLERİ

ÖNEMLİ NOT: Çevrimiçi kayıt formumuzu doldurduğunuzda bilgileriniz kulübümüze ulaşmaktadır. Kayıt formunu dijital olarak doldurmanızın ardından PDF olarak indirebililirsiniz.