Ekipman Kiralama

Tecrübe kazanıp tam bir profesyonel olmak için ne bekliyorsun?

Yalıkavak, başlangıç seviyesinden uzmanlığa kadar tüm seviyede sörfçüler için ideal deniz koşullarına sahiptir. Tüm rüzgar koşullarına uygun en iyi ekipmanı kulübümüzde bulabilirsiniz. Tüm ekibimiz, rüzgar sörfüne tutkuyla bağlı ve büyük bir deneyime sahip profesyonellerdir. Doğru teçhizatı seçmek, donatmak, su kenarına taşımak söz konusu olduğunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız ve her zaman güvende olduğunuzdan emin olmak için seansınız sırasında sizi yakından takip edeceğiz.

Ekipman kiralamalarımız aşağıdaki kurallar doğrultusunda gerçekleştirilmektedir;

  • Gelişim ve İleri Seviye kurslara katılmadan veya özel ders programınızı planlamadan önce Seviye Tespiti yaptırmak için ekipman kiralayabilirsiniz. Siz sörf yaparken eğitmenlerimiz sizi izleyerek arzu ettiğiniz geri bildirimi size verecektir.
  • Denizde güvenli alanda olduğunuz ve yardım istemediğiniz sürece size müdahale edilmeyecektir.
  • Denizde kalacağınız süreyi önceden bildirmeniz denizde can güvenliğiniz açısından önemlidir.
  • Gelişim ve ileri seviyelere uygun ekipman kiralaması yapmak için eğitmenlerimizle irtibata geçmeniz, rezervasyon yaptırıp, yerinizi önceden ayırtmanız gerekmektedir.
  • 2 çıkıştan 24 çıkışa kadar bir çok indirimli pratik saati paketimiz mevcuttur.
  • Kiralama öncesinde ekipman kiralama formununun eksiksiz doldurulması, imzalanıp kayıt ofisine teslim edilmesi ve ödemenin yapılması gerekmektedir.
  • Kesin kayıt durumunda, size verilecek takip çizelgesinin eğitmene teslim edilmesi ve denize her çıkışta çizelgenin işlenip imzalanması gerekmektedir.

Uzun süreli çalışmaları planlamak, ücret bilgisi ve her türlü sorunuz için lütfen bizimle iletişime geçin.