Kafe

Yalıkavak Yelken Kulübü kafesi, tamamen yenilenmiş denize sıfır konumu, sörf ve yelken resimleri ile donatılmış, ahşap masa ile sandalyeleriyle tam bir deniz ve yelken kulübü teması sunar.

 

Kafemiz, tüm gelirleri yelken sporuna aktarılan, fiyatına kıyasla yüksek kalitede yemekler sunan samimi ve modern bir yelken kulübü kafesidir. Ailenizi getirebileceğiniz, arkadaşlarınızla buluşabileceğiniz veya kendi başınıza gelebileceğiniz, sıcak bir karşılamadan emin olabileceğiniz bir buluşma noktasıdır.

 

Kafemizde yaptığımız yenileme, görünüm, konfor ve olanaklarımızı iyileştirmiştir. Her yaştan insanın bir araya gelebileceği sosyal bir mekan yaratarak Yalıkavak ve Bodrum halkı için harika bir yerel mekan oluşturduk.

 

Kafemizin sıcak atmosferi, konukların kendilerini rahat hissetmelerini ve iyi vakit geçirmelerini sağlar. Personelimizin sıcak yaklaşımı kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak.

 

Yelkencilerimizle aynı ortamı paylaşacağınız, kitabınızı okumak ve zihninizi dinlendirmek için son derece uygun spor dostu bir ortamımız bulunmaktadır ve yürüyüşünüze, koşunuza veya bisiklete binmeye kısa bir mola vermek için harika bir konumdayız.

Pazartesi günleri hariç, Salı - Pazar günleri 09:00 - 19:00 saatleri arasında
hizmet vermekteyiz.