Özel Ders Rüzgar SÖrfü Kayıt Formu 2024

  KURSİYER

  VELİ / VASİ

  ACİL DURUM KİŞİSİ

  1. Velisi bulunduğum yukarıda kimlik bilgileri yer alan kursiyerin (kaydının velisi olarak tarafımca terkini talep edilene dek) yukarıda belirttiğimiz tarihler süresince Yalıkavak Yelken Kulübü Yelken Kursu’na kaydının yapılmasını talep ederim.

  2. Velisi bulunduğum kursiyerin yüzme bildiğini, buna rağmen denizdeki faaliyetler süresince can yeleğini istisnasız üzerinde taşımakla yükümlü olduğunu, faaliyetlere istek, bilinç ve tercihimiz doğrultusunda katıldığını, faaliyetler başlamadan önce konu ile ilgili yeterli bilgilendirmenin tarafıma yapıldığını, kayıt tarihi itibariyle genel sağlık durumuna ilişkin herhangi bir engelin olmadığını beyan ederim.

  3. İşbu beyanlarım tahtında; kursiyerin spor yapmaya elverişli olduğundan ve tarafımca da bu husus teşvik ve teyit edilmiş bulunduğundan, teknik öğretileri içeren bir doğa sporunun parçası olan yelken faaliyetleri esnasında, karada veya denizde meydana gelebilecek her türlü kaza ve bunun sonucunda ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durumda Yalıkavak Yelken Kulübü’nü ve yetkililerini sorumlu tutmayacağımı peşinen ve gayrikabili rücu olmak kaydıyla kabul, beyan ve taahhüt ederim.

  4. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında, velisi bulunduğum bu formda ismi belirtilmiş kursiyerinizin faaliyetler esnasında çekilen fotoğraflarda bulunmasına ve fotoğraf ve videoların sosyal medya üzerinden paylaşılmasına izin veriyorum.

  5. Yaşanabilecek acil bir sağlık durumda velisi bulunduğum bu formda ismi belirtilmiş kursiyerin tedavisi için, gerek olduğunda kulüp yetkilileri tarafından ilkyardım müdahalesi yapılmasına ve ciddi bir durumda hastaneye ulaştırılmasına izin veriyorum.